مقایسه پاور بانک شیائومی با انرجایزر

هم انرجایزر و هم شیائومی برندهای بسیار بزرگ جهانی هستند و سهم بازار بزرگی دارند. محصولات انرجایزر در بیش از 140 کشور جهان به فروش می‌رسند و این برند بیش از 6 میلیارد عدد باطری در سال می‌فروشد. در مقابل آن شیائومی فروش عظیمی در بخش موبایل دارد هر سال نزدیک به 200 میلیون گوشی تولید می‌کند. به همین دلیل هر دوی این شرکتها قوی و بزرگ هستند.

در این مطلب دو برند پاور بانک شیائومی و انرجایزر را در بخش‌های زیر با هم مقایسه می‌کنیم:

  1. قیمت
  2. کیفیت
  3. موجودی
  4. تنوع پورت ها

1. قیمت

هم پاوربانک‌های انرجایزر و هم شیائومی قیمت نسبتا مناسبی دارند و از این نظر به هم نزدیک هستند. ولی شیائومی به دلیل عرضه زیاد و فروش بالا قیمت مناسبتری دارد و به همین دلیل در این بخش امتیاز بالاتری نسبت به انرجایزر می‌گیرد. همچنین به صورت کلی یکی از مهمترین امتیازات برند شیائومی، قیمت مناسب محصولات آن است. 

2. کیفیت

پاوربانک‌های انرجایزر و شیائومی هر دو کیفیت بسیار خوبی دارند و هر دو از قطعات با کیفیت بالا در ساخت محصولات خود استفاده می‌کنند. پاوربانک‌های انرجایزر در چین و پاوربانک‌های شیائومی در چین و هند تولید میشوند.

از نظر کیفیت اختلاف مهمی بین دو برند شیائومی و انرجایزر وجود ندارد و تقریبا در یک سطح هستند.

برچسب پاور بانک انرجایزر (ساخت چین)
برچسب پاوربانک شیائومی (ساخت هند و چین)

3. موجودی و تعداد فروش

در بازار ایران پاوربانکهای شیائومی پرفرشترین پاوربانک‌ها هستند و به همین دلیل انواع مدلهای آن هم به تعداد زیاد وارد می‌شوند. در حالی که به دلیل فروش کمتر انرجایزر، فقط مدلهای خیلی عمومی انرجایزر در بازار ایران پیدا می‌شوند.

در بخش موجودی هم برند پاور بانک شیائومی برتر از انرجایزر است و اکثر مدلهای آن به راحتی در بازار پیدا می‌شوند.

4. تنوع پورت‌ها

در این مورد هم معمولا پاوربانکهای انرجایزر و شیائومی به پورتهای متنوعی مجهز هستند و عملا اختلاف مهمی وجود ندارد.

پورتهای پاور بانک شیائومی PLM18ZM
پورتهای پاور بانک انرجایزر UE20007PQ

نتیجه گیری

طبق مواردی که بررسی کردیم در دو مورد موجودی و قیمت، پاوربانکهای شیائومی از انرجایزر بهتر هستند و در مورد کیفیت و تنوع پورتها، هر دو برند با هم مساوی هستند. در نتیجه می‌توان جمع بندی کرد که پاور بانک شیائومی بهتر از انرجایزر است و ارزش خرید بالاتری دارد.

همچنین در دو مقاله کامل زیر بهترین پاوربانکهای این دو برند را معرفی کرده‌ایم که با مطالعه آنها می‌توانید مدلهای برت پاور بانک شیائومی یا انرجایزر را بشناسید:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *